Av. Necati AYRANCI – Ankara Boşanma Avukatı, Ankara Ceza Avukatı, Ankara İş Avukatı

Bu kısım daha sonra güncellenecektir.

    Eğitim Bilgilerim

 

Madalyon Hukuk ve Danışmanlık

Madalyon Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

Madalyon Hukuk ve Danışmanlık, Ankara Barosu'na kayıtlı Ankara Avukatı ve Ankara Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Mustafa Kemal Mah 2136. Sk No :5/9 Çankaya/ANKARA

Avukat Av. Prof. Dr. Hayrunnisa Özdemir
hayrunnisa@madalyonhukuk.com.tr
info@madalyonhukuk.com.tr
www.madalyonhukukdanismanlik.com

 

 

İletişim Formu