Av. Talip Ayrancı – Avukat

Bu kısım daha sonra güncellenecektir.

    Eğitim Bilgilerim

1999 yılında Amasya’da doğan Talip AYRANCI, orta öğrenimini Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimine Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başlamış ve 2022 yılında mezun olmuştur.

2022 yılında Bilişim Ceza Hukuku konulu Ankara Hukuk Farazi Dava Yarışmasında 4. Olmuştur.

Türkiye Barolar Birliği seminerlerine kimi zaman görevli olarak katılım göstermiş olup çeşitli sertifikalar alarak kendisini geliştirmiştir.

2022 yılından itibaren Ankara Barosu Hukuk Fakülteleri İletişim Kurulu bünyesinde  çalışmalara devam etmektedir.

Halen Maliye alanında yüksek lisansına devam etmekte olan Talip AYRANCI, Madalyon Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda hizmet vermektedir.

Yasal avukatlık stajını tamamladıktan sonra Ankara Barosu bünyesinde Avukat olarak özellikle İdare Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tahkim alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Madalyon Hukuk ve Danışmanlık

Madalyon Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

Madalyon Hukuk ve Danışmanlık, Ankara Barosu'na kayıtlı Ankara Avukatı ve Ankara Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Mustafa Kemal Mah 2136. Sk No :5/9 Çankaya/ANKARA

Avukat Av. Talip Ayrancı
avtalipayranci@gmail.com
www.madalyonhukukdanismanlik.com